CREATIVE CREATURES CORPORATION


Zkáza z růžové planety 2

Délka: 20 min

Akční komediální parodie, bořící mýty o pokračování - tohle pokračování je totiž o hodně lepší, než první díl (což, pravda nebylo až tak těžké)!

Uvidíte: příběh obyčejného chlapce, jenž překonal sám sebe, příběh odvahy a síly. Ohnivé efekty! Světelné meče! Výbuchy! Vnitřnosti! Smrt více než půl tuctu lidí! Ve filmu navíc hraje 18 herců - to je skoro velkofilm!

Zkáza 2 (jak ji familiérně nazýváme) je naším (zatím) nejdéle vznikajícím filmem. Natáčet jsme začali v létě 2008 a přestali v září 2010. Natáčecích dní bylo dohromady jen 7, z toho jen dvou se účastnily více než 3 osoby, nicméně náš aktivní životní styl, zejména pak svědomité studium všelijakých vysokých škol, se negativně podepsalo na velikosti průniku volného času jednotlivých zúčastněných a správného ročního období, jednotlivé natáčecí dni od sebe proto byly někdy vzdálené téměř celý rok.

Nakonec ale není vůbec poznat, jak se herci během 2 let měnili. I změnu účesu jsme dokonale zamaskovali parukou, změnu ročního období uprostřed filmu vtipným titulkem. Chybějícího herce jsme nahradili tu náhradníkem podobných vlastností (muž, 2 nohy), jinde zas vhodně umístěnou 2D replikou obličeje...

Ke stažení v sekci Download, k vidění na YouTube i na Vimeo:
Zkaza2_1

Zkaza2_2
Zkáza z růžové planety 2 na Vimeo.

Také se můžete podívat na nepovedené scény:  Web created by Hird - hird at seznam.cz